דואגים שלתינוק יהיה קר בחורף? קבלו פתרון יצירתי באמצעות חימום תת רצפתי

תוכן עניינים

החורף הישראלי אמנם אינו ידוע כארוך במיוחד, אך בשנים האחרונות הוא הופך קיצוני יותר ובעיקר בלתי צפוי. אמצעי החימום העומדים לרשותנו בתוך הבית עשויים להיות לא יעילים ולצרוך חשמל בצורה מופרזת. לכן, חשוב להכיר את אחד הפתרונות החסכוניים והירוקים שיש כיום- חימום תת רצפתי. 

חסכוני ונעים יותר

חימום תת רצפתי מתבצע על ידי התקנת גופי חימום בקירות ומתחת לרצפת הבית, ומשתמש באנרגיה נמוכה כדי ליצור חום הנלכד ונשמר בקירות וברצפה, מה שמאפשר חימום נכון של הבית. כך אפשר ללכת יחפים מבלי לחשוש מהצטננות, וגם לילדיכם יהיה חמים ונעים בכל חלקי הבית. החום שנוצר מחימום תת רצפתי אינו דומה לחום המגיע ממזגן, לא מבחינת צריכת החשמל ולא מבחינת היובש שחום המזגן מביא עימו. 

הפתרון היצירתי והירוק ביותר

מלבד החיסכון האדיר המסתכם במאות שקלים בשנה בחשבון החשמל, חימום תת רצפתי מאפשר בחירה בגוף חימום ששומר על הסביבה, בניגוד למזגנים ולמפזרי חום למיניהם. בחירה בחימום תת רצפתי היא הבחירה הבריאותית הטובה ביותר משלל אמצעי החימום המוצעים בשוק, ומלבד היותו ידידותי יותר לסביבה, הוא גם אינו מהווה נטל אסתטי על הבית, שכן הוא מצוי בקירות ומתחת לרצפה. אם אתם מחפשים פתרון שיחסוך לכם כסף, ישמור על הסביבה ועל בריאותם של בני הבית, חימום תת רצפתי הוא בדיוק בשבילכם.

הירשמו לניוזלטר

המלצת העורך

דילוג לתוכן