חושבת על פיסול אף? הנה מה שאת צריכה לדעת

תוכן עניינים
כולנו רוצים שיהיה לנו את האף המושלם, אך המציאות יכולה להיות שונה בתכלית. הסיבה שבגללה נשים לב לאף שלנו היא בגלל שהוא נמצא במרכז הפנים. יהיה קשה מאוד לפספס אותו, גם אם ננסה להסתיר אותו בדרכים מגוונות. במקום לעבור ניתוח אף שידרוש מכם החלמה ארוכה, תוכלו לעבור פיסול אף. מדובר על שיטה מתקדמת, כזאת שיכולה להביא אותך בדיוק לתוצאה הרצויה. מה את צריכה לדעת לפני שתבצעי את הטיפול הזה?

מה ההבדל בין ניתוח אף לפיסול אף?

הדבר הראשון שתרצי לדעת זה את ההבדל בין ניתוח אף לבין פיסול אף. המון נשים יוצאות מנקודת הנחה כי מדובר בדיוק על אותה הפרוצדורה ללא שום הבדל. ניתוח אף הוא הליך כירורגי לכל דבר ועניין, כזה שידרוש ממך זמן החלמה ארוך מהרגיל. מנגד פיסול אף נעשה על ידי הזרקה של חומרי מילוי לאזורים שונים בסביבת האף. כתוצאה מכך משתנה הצורה של האף בהתאם לרצונות של המטופל.

מהם היתרונות של פיסול אף לעומת ניתוח אף?

ישנם יתרונות רבים שחובה לקחת אותם בחשבון כאשר מבצעים פיסול אף. ראשית הפרוצדורה עצמה לא קבועה, מה שאומר שאת התוצאה תוכלו לשנות במידת הצורך. מעבר לכך, התוצאה תהיה לשביעות רצונו של המטופל, בהתאמה אישית לדרישותיו. אם כל זה לא מספיק, לאחר הטיפול לא תצטרכו להמתין במשך תקופה ארוכה להחלמה מהירה. החזרה לשגרה נעשית תוך מספר ימים, בלי שתצטרכו לשבש את כל שגרת החיים.

כמה עולה לבצע פיסול אף?

ישנו רצון טבעי לדעת מהו מחיר פיסול אף לפני שתבצעו את הטיפול עצמו. המחיר משתנה בין הקליניקות השונות שבהן אתם הולכים לבצע את הטיפול עצמו. שווה לכם לעשות השוואת מחירים כדי שתוכלו להכיר את המחירים טרם ביצוע הטיפול הקריטי הזה. בו בזמן נדגיש כי מחיר זול יכול להעיד על כך שהטיפול שתבצעו יהיה באיכות ירודה. המחיר הסטנדרטי לפיסול אף נע בין 2500 ש"ח עד 5000 ש"ח. עליכם לקחת בחשבון כי מדובר על טיפול שיהיה עליכם לחזור עליו כל כמה שנים. פיסול אף

הירשמו לניוזלטר

המלצת העורך

דילוג לתוכן