כן, זה אפשרי: טבעות זהב מהממות 14K במחירים זולים

תוכן עניינים

עולם התכשיטים הוא בלתי נגמר ופריטים רבים כמו עגילים, שרשראות וטבעות עשויים להגיע למחירים של עשרות אלפי שקלים. טבעות זהב הן יקרות, אך לא חייבות להיות, וניתן למצוא אותן במחירים הוגנים מבלי להתפשר על איכות.

עדינות ומשתלמות

טבעות זהב עלולות להיות עסק יקר במיוחד. אך כאשר מדובר בטבעות 14 קראט, מהטבעות הפופולריות ביותר שיש בשוק, אתם לא חייבים להיגרר להוצאות מטורפות. ישנן מגוון טבעות זהב עדינות שבשל היותן מבוקשות כל כך, ניתן למצוא באתרי אינטרנט רבים ואמינים טבעות זהב במחירים נוחים של כמה מאות שקלים בלבד. מדובר בטבעות זהב איכותיות שזוכות להנחה משמעותית של עד 50%, שמחירן גם כך לא היה עולה על אלף שקלים. 

טבעות קלאסיות 

הטבעות הקלאסיות חזרו לאופנה, הן פחות עדינות מטבעות זהב אחרות אך הן דומיננטיות ובעלות עיצוב ומראה ייחודי. ישנן טבעות משובצות אבני חן המשתלבות בצורה מדהימה עם הזהב. טבעות זהב כאלו ניתן למצוא החל מ800 שקלים וצפונה, תלוי בגודל אבן החן המשובצת ובעיצוב הייחודי של הטבעת. הן יכולות להתאים בין היתר גם לטבעות אירוסין, מה שמעלה את מחירן לאלפי שקלים בודדים. ניתן למצוא גם טבעות זהב וינטג' בעיצוב רטרו מרגש, שמחירן תלוי גם הוא בגודל הטבעת, איכות הזהב והאבן וכן המבצעים באתר בו אתם מבקרים.

הירשמו לניוזלטר

המלצת העורך

דילוג לתוכן