נעלי העקב שלא יפסיקו לדבר עליהן

תוכן עניינים

נעלי עקב הן ללא ספק אמירה אופנתית במשך עשורים רבים. הן מבשרות את בואן של הנועלת ממרחקים, ולא ניתן להישאר אדישים למראה האלגנטי והמרשים שהן מקנות. מלבד העובדה שעליהן להיות במידה הנכונה, צריך לדעת גם היכן למצוא את הנעליים המושלמות עבורך, ובמחירים אטרקטיביים. 

סנדלי עקב- מלכי הקיץ

הקיץ סוף סוף מגיע, ומה יותר טוב מלוק קיצי לאירוע צהרים נוצץ, אותו משלימים לא אחרים מסנדלי עקב הורסים? נעלי העקב של הקיץ מציעות נוחות וקלילות מבלי להתפשר על האלגנטיות של העקב. סנדלי העקב שומרים על הרגליים מאווררות ולא חנוקות תחת נעלי עור, ועולים הרבה פחות מנעלי עקב כבדות המתאימות לחורף. סנדלי עקב של מותגי אופנה מובילים ניתן למצוא במחיר של 300 שקלים, במקרים מסוימים אפילו פחות.

 

מגפי עור- אי אפשר להישאר אדישים

מגפי העור הם ללא ספק בעלי נוכחות אדירה ומושכים תשומת לב רבה. הם שולטים ביד רמה במגוון הלוקים החורפיים, ומספקים אמירה של ממש, המשלבת אלגנטיות ופשטות. הם מתאימים לאירועים וליומיום המשרדי כאחד, זמינים בגזרה גבוהה או נמוכה וניתן להשיגם במחירים של החל מ400-500 שקלים וכמובן שגם במחירים גבוהים יותר. כך או כך, מדובר במגפיים שמחזיקים לאורך זמן, וניתן למצוא גם דמוי עור לאלו הרוצים להימנע משימוש במוצרי עור.

הירשמו לניוזלטר

המלצת העורך

דילוג לתוכן