סוגי בגדי ים – כל סוגי הדגמים שיש

תוכן עניינים

הקיץ סוף סוף שב אלינו ושם סוף לקרירות, ויחד עם החום מביא אתו מגוון קולקציות לוהט של בגדי הים האופנתיים ביותר לעונה הקרובה. לכל אחת יש גזרת בגד הים המועדפת עליה, וכעת נבדוק אילו דגמים עומדים לבחירתכן.

ביקיני- ותיק וקלאסי

הביקיני הגיע אלינו מאיטליה וכבש בסערה את העולם כולו. מדובר על בגדי ים המורכבים משני חלקים, חזייה ותחתון, וניתן למצוא אותם במגוון עיצובים אופנתיים שעברו שינויים לאורך השנים. עצם היותו מופרד לשני חלקים מעניק לו ורסטיליות, שכן החזייה יכולה להיות חזיית משולשים, סטרפלס או חזיית קולר, ובעוד בגדי הים התחתונים יכולים להיות ברזילאיים, נמוכים או חוטיני, בהתאם לבחירתכן.

בגד ים שלם- רטרו ואטרקטיבי

עד לפני מספר שנים בגדי ים שלמים היו פחות פופולריים, אך הם חזרו לאופנה ובגדול בשנים האחרונות, הודות לעיצובים והסגנונות השונים שהלכו והתפתחו. הם מתאימים הן לנשים המחפשות אפשרות שמרנית יותר מבלי לוותר על האופנתיות, ומתאימה גם לאלו המעוניינות בדגמים שונים, כמו בגדי ים שלמים עם מחשופים, בגדי ים שלמים חשופים בחזה ובגדי ים שלמים עם תחתון ברזילאי, למשל. 

טנקיני

בגד הים החדש הזה, והוא משלב גופייה ותחתון. הוא מתאים לנשים שמעדיפות שלא לחשוף את אזור הבטן אבל מעוניינות לחשוף אזורים אחרים. ניתן למצוא אותו באורכים וסגנונות שונים המתאימים לכן. הדבר החשוב ביותר הוא כמובן להרגיש בנוח עם בגד הים הנבחר.

הירשמו לניוזלטר

המלצת העורך

דילוג לתוכן