עבודות גבס – איך לעשות שיפוץ גבס בבית ולצאת מזה בזול

תוכן עניינים

שיפוץ באמצעות גבס במסגרת הביתית והמשרדית הפך לשגרתי למדי עבור ישראלים רבים. הגבס מזמן מצא את עצמו כאחד ממוצרי היסוד. רבים מחליטים לפנות לקבלן גבס לצורך ביצוע עבודות גבס שונות, עבור צרכים אקוסטיים או אסתטיים. הגבס הוא חומר שקל לעבוד אתו והוא משמש לצרכים רבים. 

המחיר תלוי בעבודה

כאמור, עבודות גבס משמשות לשירותים רבים בבית או במשרד, והמחיר משתנה בהתאם. בניית קיר גבס למשל, תיעשה לפי מטר רץ, בעוד שמחיר הנמכת תקרה למזגן יסתכם בכמה אלפי שקלים, בין 3,500-4,000 שקלים. כאשר מדובר בעבודות גבס, תמיד מומלץ להתייעץ עם קבלן גבס מומחה. 

איש מקצוע אמין

על אף היתרונות הרבים של קיר הגבס שצוינו כאן, חשוב לזכור שהוא עלול לסבול מפגעי הזמן בחלוף השנים, כמו התקלפות, רטיבות או סדקים ושברים, מה שלעיתים מאלץ להזמין תיקון לקיר גבס. חשוב להבין מאיש המקצוע אותו תזמינו לשיפוץ הגבס שלכם, מה כוללת העבודה שלו, והאם היא כוללת גם עבודה של סרטים, שפכטל וצבע. אלו עבודות משניות שכדאי להשתדל ולהכליל בעבודה. 

הכירו את המחירים

מומלץ להכיר את שוק המחירים של עבודות הגבס השונות בטרם תזמינו קבלן גבס אליכם. תרצו למצוא איש מקצוע שמחירו סטנדרטי, לא נמוך מדי מה שיעיד על איכות ירודה של עבודה וחומרי גלם, אך גם לא יקרה מדי. הבינו את היקף העבודה המתבקשת, ורק אז קבעו עם קבלן הגבס המומלץ שלכם.

הירשמו לניוזלטר

המלצת העורך

דילוג לתוכן