קניתם שטיח יד שניה? הנה כמה טיפים שיהפכו אותו לחדש

תוכן עניינים

שטיח הוא פריט בעל ערך סנטימנטלי רב, הוא ממלא את החלל בחמימות ונותן לו אמירה מיוחדת. יש שטיחים מסגנונות שונים המוצגים גם כיום בחנויות המתמחות בענף, אבל יש שטיחים של פעם, כאלו עשויים ביד אמן ולא תוכלו למצוא אותם בחנויות הייעודיות. זה אומר שאם אתם מוצאים שטיח משומש שאתם אוהבים, אם אתם מחפשים שטיח בסגנון עתיק והוא מוצא למכירה, מסתבר ששווה לכם לקפוץ על המציאה הזו.

כיצד לחדש את השטיח המשומש?

אז רכשתם שטיח יד שניה. אתם מקבלים לידיכם שטיח שמוצא חן בעיניכם, הוא יפה ומתאים בגודלו לחלל בו תרצו לפרוס אותו. אבל אתם לא מרוצים מהמראה שלו. הוא נראה ישן, בלוי מעט וגם נזקים כאלו ואחרים בולטים לכם לעין. אז מה עושים? יש כמה פעולות פשוטות שאתם יכולים לעשות כדי לחדש את השטיח ולשוות לו מראה חדש ומטופח.

  • ראשית עליכם להיות מודעים לכך שכל שטיח, אף אם הוא ישן וגם אם הוא צבר נזקים כאלו ואחרים, יכול לחזור להיות יפה ומחודש. זה יקרה אם תטפלו בו כנדרש ותפנו אל הגורמים הרלוונטיים לשם ביצוע הפעולות.
  • ניקוי יסודי של השטיח יכול לשנות משמעותית את המראה שלו. זכרו כי אמנם יש פעולות ניקיון פשוטות שתוכלו לבצע במו ידיכם. אך יש פעולות ניקוי שרק חברות המתמחות בתחום הספציפי של ניקוי ותיקון שטיחים יוכלו לבצע עבורכם.
  • אם השטיח ניזוק, אם הפרנזים שלו אינם שלמים או שנוצר חור בשטיח – חשוב מאוד לדעת שאתם לא צריכים לקבל אותו כמות שהוא. אפשר פשוט למסור אותו לחברת SOS Clean ולתקן אותו. תיקון שטיח יד שניה מתבצע ביד אמן והוא חותר לטפל בנזק שנוצר באופן יסודי ואסתטי. כך שהוא לא יהיה ניכר לעין ולא יבלוט.
  • זכרו כי תיקון שטיחים הוא נושא שדורש מיומנות רבה וגם ידע בתחום השטיחים. כך שלא נכון לשלוח אותו לתיקון אצל חברה בלתי מוכרת. בחרו בשימת לב חברת חידוש שטיחים שתרענן את השטיח ותהפוך אותו למושלם, יפה ומרשים!

הירשמו לניוזלטר

המלצת העורך

דילוג לתוכן