רשת צל ומפרשי הצללה – פתרון הצללה משתלם במרחב הציבורי

תוכן עניינים

רשתות צל ומפרשי הצללה משמשים בדרך כלל להצללת חללים חיצוניים וציבוריים. אנו רגילים לראות אותם במרחבים כמו גני שעשועים, בריכות וכפתרונות הצללה יעילים לרחובות הומי אדם. בנוסף, נעשה בהם שימוש נרחב במגזר העסקי בכל הקשור לחממות והגנה על צמחים וגידולים מהשפעותיה המזיקות של השמש. עם השנים, מוצרים אלו הפכו פופולריים יותר ויותר בשל יתרונותיהם הרבים כמו עלות נגישה, נוחות התקנה ותחזוקה ועמידות לאורך זמן. 

מדוע משתמשים ברשת צל ומפרשי הצללה?

רשת צל ומפרשי הצללה משמשים למתן צל ולהפחתת כמות אור השמש הישיר המגיעה לאזור מסוים. זה יכול להיות שימושי במיוחד בחללים חיצוניים כמו גינות, פטיו וחצרות, שבהם חשיפה מוגזמת לשמש עלולה להיות לא נוחה לאנשים ומזיקה לצמחים. ניתן להשתמש במפרשי רשת צל ומפרשי הצללה גם במסגרות חקלאיות, כגון חממות ומשתלות, כדי להגן על היבולים מפני השמש והחום העזים.

האם הם מתאימים לשמש הישראלית?

עם כמה שאנחנו אוהבים את הקיץ הישראלי, לפעמים קרני השמש והחום מכבידים על גופנו ועל אופי הפעילות שלנו מחוץ לבית. כאשר מתקינים בסביבה רשת צל או מפרשי הצללה איכותיים, ניתן בקלות להתגבר על כבדות החום ולנהל כל פעילות תחתם. זו בדיוק הסיבה שבארץ נמצא אותם כמעט בכל מקום, החל מהבריכה הציבורית והפארקים ועד הטיילת וחוף הים. השמש הישראלית אמנם חזקה, אך בחירה ביריעות המתאימות לחסימת קרינה והצללה, יהפכו את חיינו לפשוטים יותר. 

מחפשים רשת צל ולא יודעים איפה כדאי לרכוש אחת? הכנסו ל- https://www.brz.co.il/ ודברו עם המומחים בתחום!

מהם היתרונות של רשתות הצל ומפרשי ההצללה?

מאחר ומוצרים אלו נועדו להפחית את הטמפרטורה הנתונה תחתם, הם מאפשרים לנו ליהנות מכמה יתרונות בו זמנית:

  • הגנה מפני קרינת השמש על השוהים תחת ההצללה
  • הגנה על ריהוט חוץ מפגעי חום ונזקי שמש
  • הצללה והפוגה מהחום הכבד, מבלי לחסום את האוויר והענקת מעבר חופשי תחתם

מלבד היתרונות עבור העוברים ושבים תחת ההצללה עצמה, ישנם גם מספר יתרונות תפעוליים עבור המעוניינים ליישם פתרון הצללה שכזה במרחבי חוץ.

עמידות

מפרשי רשת צל ומפרשי הצללה נועדו לעמוד בפני פגעי מזג האוויר, כולל שמש, רוח וגשם. הם עשויים מחומרים איכותיים ועמידים בפני דהייה, קריעה וטחב. תכונות אלו יבטיחו כי היריעות יחזיקו מעמד לאורך שנים.

התקנה פשוטה ונגישה לכל מצב

רשת צל ומפרשי הצללה קלים להתקנה וניתן להתאים אותם למגוון מרחבים – החל מפארקים שכונתיים וכלה בחוף הים והטיילת העירונית. ניתן לחבר אותם למבנים קיימים כמו עצים, עמודים ומבנים, או להתקין אותם באמצעות ערכות נלוות המותאמות באופן אישי לכל שימוש וצורך.

עיצוב

מפרשי רשת צל ומפרשי הצללה זמינים במגוון צבעים, גדלים וצורות, מה שהופך אותם לאופציה רב-תכליתית עבור מגוון חללים חיצוניים. ניתן להשתמש בהם ליצירת מראה או סגנון ספציפי, או פשוט לספק הצללה פונקציונלית לאזור מסוים.

ידידותי לסביבה

רשתות ומפרשי הצללה הם אפשרות הצללה ידידותית יותר לסביבה, בהשוואה לחומרים מוכרים שעושים בהם שימוש נרחב במרחב הציבורי כמו בטון ומתכת. היריעות מחזיקות מעמד לאורך זמן וניתן לפרק אותן בקלות ולהתאימן למרחבים נוספים.

פתרון יעיל ומשתלם

אחרי הכל, מדובר בפתרון יחסית זול להצללה, שלא מצריך בנייה או אישורים מיוחדים התלויים בוועדות כאלה ואחרות. ניתן להצליל בעזרתם שטחים נרחבים בעלויות נגישות. עובדה זו הופכת את רשת הצל והמפרשים לפתרון פונקציונאלי ונגיש לבעלי עסקים קטנים וגדולים, לרשויות מקומיות ועיריות, לבתי ספר ועוד. 

בזכות שלל היתרונות הללו ועוד, רשת צל ומפרשי הצללה הפכו פופולריים כל כך בעולם ובישראל בפרט. בעזרתם, אנו יכולים ליהנות מהפוגות קטנות של צל וטמפרטורה נוחה לאורך הדרך ולשהות תחתם בביטחון. אז בין אם מדובר בגן השעשועים השכונתי, או בחממה הביתית בחצר – אין ספק שמדובר בפתרון פונקציונאלי ונגיש במיוחד לכולם.

הירשמו לניוזלטר

המלצת העורך

דילוג לתוכן