5 טיפים לשדרוג עיצוב חדר השינה

תוכן עניינים

חדר השינה הוא אחד המקומות החשובים ביותר בבית. הוא מקום של מנוחה, זמן אינטימי ושינה איכותית. אז אם החלטתם שהגיע הזמן לשדרג את המראה של חדר השינה, או שאתם לאחר שיפוץ נרחב בבית, הנה כמה עצות לשיפור עיצוב חדר השינה. 

קירות בתור התחלה

עיצוב חדר השינה מתחיל קודם כל בבחירת הצבע לקירות. תוכלו לשדרג פלאים את מראהו הכללי של החדר על ידי צביעת קיר אחד בצבע דומיננטי, או בחירה של צבע אחיד לכל קירות החדר, כדי לשנות אווירה ולהתחדש. לחדר השינה מומלצים צבעים טבעיים וחמימים. 

שילוב גופי תאורה

התאורה קובעת במידה רבה את הטון והאווירה של החדר. לכן, מומלץ לשלב לפחות שני גופי תאורה בחדר, האחראים על תאורה מרכזית ותאורת צד. בחירה של תאורה חמה לעיצוב חדר השינה תשרה אווירה של רוגע ונעימות. מנורות לילה עדינות שיונחו על השידות שלצד המיטה יעשו את העבודה. 

סימטריה היא המפתח

סימטריה היא לא הכרח בעיצוב הבית, אך כשמדובר בעיצוב חדר השינה היא תורמת לאווירה הרמונית בחדר שנשען על רוגע ונינוחות. בחרו שתי שידות לילה משני צידי המיטה, בחרו גופי תאורה המתכתבים אחד עם השני, שמרו על סדר וניקיון באופן קבוע על מנת להפוך את החדר לאי של שפיות מהשגרה השוחקת. 

צמחייה 

צמחים משפרים פלאים לא רק את הנראות של החדר אלא גם תורמת להרגשה טובה. עציצים או צמחים אמנם מצריכים השגחה וטיפול מסור, אך מוסיפים המון לנראות הכללית של החדר.

פרטים משלימים 

בחירה נכונה של אקססוריז לטובת עיצוב חדר השינה, עשויה לשדרג את הנראות שלו משמעותית. יש לבחור במדויק תמונות ממוסגרות, שטיח קש, וילונות איכותיים או ארון אחסון יוקרתי.

הירשמו לניוזלטר

המלצת העורך

דילוג לתוכן